Sales Representative Endoscopy & Sports Medicine de Warszawa em Stryker Corporation

Data de Postagem: 11/29/2019

Resumo do Emprego

Descrição do Emprego

Zakres obowiązków:

  • Promocja i sprzedaż produktów działu na powierzonym terenie (woj. mazowieckie)
  • Realizacja założonych celów i zadań
  • Udział w przetargach publicznych
  • Prowadzenie szkoleń i prezentacji dla personelu medycznego oraz stały monitoring wymagań i poziomu zadowolenia klientów
  • Reprezentowanie firmy na konferencjach, sympozjach, zjazdach medycznych

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, poparte sukcesami sprzedażowymi
  • Minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego (m.in. ze względu na zagraniczne szkolenia)
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielność i wysoki poziom zaangażowania
  • Umiejętność analitycznego i strategicznego myślenia
  • Brak przeciwwskazań do przebywania na sali operacyjnej
  • Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do pracy w terenie

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń
  • Możliwość rozwoju zawodowego i liczne szkolenia także na poziomie międzynarodowym
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Bogaty pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, grupowy plan emerytalny, dofinansowanie nauki)
  • Interesującą i pełną wyzwań pracę, w renomowanej międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wysoką kulturę pracy w zespole profesjonalistów oraz przyjazną atmosferę

Work From Home: Field-based

Travel Percentage: Up to 100%

VERIFIQUE NOSSOS CARGOS SIMILARES

  1. Empregos de Vendas
  2. Empregos de Rep de Vendas

Junte-se a nossa rede de talentos

Participar de nossa rede de talentos melhorará a sua busca por emprego e o processo de candidatura. Não importa se você deseja candidatar-se ou apenas deixar suas informações, esperamos ficar conectados a você.

Junte-se a Nossa Equipe