Junior Customer Service Specialist de Warszawa em Stryker Corporation

Data de Postagem: 5/29/2019

Resumo do Emprego

Descrição do Emprego

Zakres obowiązków:

  • Przesyłanie potwierdzenia zamówień, wprowadzanie ich do systemu, sprawdzanie dostępności towarów, fakturowanie zużyć
  • Wystawianie faktur pro-forma oraz korekt
  • Koordynacja dostaw towarów do klientów
  • Zarządzanie bazą cenników i zapewnienie ich zgodności z umowami handlowymi
  • Współpraca z działem finansowym w zakresie kontroli kredytowej: terminy płatności, limity kredytowe
  • Wyjaśnianie bieżących rozbieżności w komisach z klientami/ przedstawicielami handlowymi
  • Współpraca z wybranymi działami firmy w celu zadbania o jak najwyższą efektywność i jakość procesów w dziale obsługi klienta

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra umiejętność obsługi pakietu MS Office i sprzętu biurowego
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne, umiejętność zarządzania czasem i priorytetami
  • Umiejętność pracy wielozadaniowej i pod presją czasu
  • Dokładność, rzetelność, koncentracja na szczegółach
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne
  • Umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami oraz zapewnienia im efektywnego wsparcia

Work From Home: No

Travel Percentage: None

Junte-se a nossa rede de talentos

Participar de nossa rede de talentos melhorará a sua busca por emprego e o processo de candidatura. Não importa se você deseja candidatar-se ou apenas deixar suas informações, esperamos ficar conectados a você.

Junte-se a Nossa Equipe