Sales Representative (woj. dolnośląskie, opolskie) in Strzelce Opolskie at Stryker Corporation

Date Posted: 10/3/2019

Job Snapshot

Job Description

Zakres obowiązków:

  • Promocja i sprzedaż produktów działu Joint Replacement (rozwiązania zabiegowe dla stawu biodrowego i kolanowego) na powierzonym terenie (woj. dolnośląskie, opolskie)
  • Realizacja założonych celów i zadań
  • Udział w przetargach publicznych
  • Prowadzenie szkoleń i prezentacji dla personelu medycznego oraz stały monitoring wymagań i poziomu zadowolenia klientów
  • Reprezentowanie firmy na konferencjach, sympozjach, zjazdach medycznych

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (preferowane w branży medycznej), poparte sukcesami sprzedażowymi
  • Minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego (m.in. ze względu na zagraniczne szkolenia)
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielność i wysoki poziom zaangażowania
  • Umiejętność analitycznego i strategicznego myślenia
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji, prezentacji i pracy w zespole
  • Brak przeciwwskazań do przebywania na sali operacyjnej
  • Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do pracy w terenie

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń
  • Możliwość rozwoju zawodowego i liczne szkolenia także na poziomie międzynarodowym
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Bogaty pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, grupowy plan emerytalny, dofinansowanie nauki)
  • Interesującą i pełną wyzwań pracę, w renomowanej międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wysoką kulturę pracy w zespole profesjonalistów oraz przyjazną atmosferę

Work From Home: Yes

Travel Percentage: Up to 100%

Join our talent network

Joining our talent network will enhance your job search and application process. Whether you choose to apply or just leave your information, we look forward to staying connected to you.

Join Our Team