Product Manager in Warszawa at Stryker Corporation

Date Posted: 8/1/2019

Job Snapshot

Job Description

Zakres obowiązków:

  • Udział w tworzeniu strategii marketingowych dla produktów z działu Endoskopii i Medycyny Sportowej w celu osiągnięcia wyznaczonych celów sprzedażowych dla danej linii produktów
  • Ścisła współpraca z zespołem sprzedaży i wsparcie we wdrażaniu strategii marketingowej i efektywnych działań handlowych
  • Zapewnienie merytorycznego wsparcia przedstawicielom handlowym
  • Utrzymywanie bieżącej eksperckiej wiedzy produktowej i ciągłe jej doskonalenie
  • Rozwijanie trwałych relacji z kluczowymi opiniotwórcami celem rozwoju wiedzy na temat produktów i rynku
  • Prowadzenie szkoleń, prezentacji dla klientów oraz dla działu handlowego
  • Pomoc przy organizowaniu oraz uczestnictwo w spotkaniach i konferencjach naukowych
  • Analiza rynku i działań konkurencji w celu monitorowania trendów i identyfikowania potrzeb oraz możliwości zapewnienia odpowiadających rozwiązań produktowych
  • Przygotowywanie raportów, prognoz i rekomendacji związanych z prowadzonymi produktami
  • Reprezentowanie firmy na medycznych konferencjach, kongresach i wydarzeniach branżowych
  • Bliska współpraca z działami marketingu na poziomie struktur europejskich

Wymagania:

  • Chęć nauki i rozwoju zawodowego w branży sprzętu medycznego
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie wyższe
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość narzędzi, technik sprzedażowych i marketingowych
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji, prezentacji i pracy w zespole
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielność i wysoki poziom zaangażowania
  • Umiejętność analitycznego i strategicznego myślenia
  • Pasja, energia, dynamizm w działaniu
  • Brak przeciwwskazań do przebywania na sali operacyjnej
  • Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do pracy w terenie (ok. 50%)

Oferujemy:

  • Interesującą i pełną wyzwań pracę, w renomowanej międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wysoką kulturę pracy w zespole profesjonalistów oraz przyjazną atmosferę
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń
  • Umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego i liczne szkolenia
  • Bogaty pakiet benefitów

Work From Home: Yes

Travel Percentage: Up to 75%