Sales Representative Endoscopy & Sports Medicine - Warszawa - Stryker Corporation

Date de publication : 11/29/2019

Résumé de l'offre

Description de l'offre

Zakres obowiązków:

  • Promocja i sprzedaż produktów działu na powierzonym terenie (woj. mazowieckie)
  • Realizacja założonych celów i zadań
  • Udział w przetargach publicznych
  • Prowadzenie szkoleń i prezentacji dla personelu medycznego oraz stały monitoring wymagań i poziomu zadowolenia klientów
  • Reprezentowanie firmy na konferencjach, sympozjach, zjazdach medycznych

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, poparte sukcesami sprzedażowymi
  • Minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego (m.in. ze względu na zagraniczne szkolenia)
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielność i wysoki poziom zaangażowania
  • Umiejętność analitycznego i strategicznego myślenia
  • Brak przeciwwskazań do przebywania na sali operacyjnej
  • Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do pracy w terenie

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń
  • Możliwość rozwoju zawodowego i liczne szkolenia także na poziomie międzynarodowym
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Bogaty pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, grupowy plan emerytalny, dofinansowanie nauki)
  • Interesującą i pełną wyzwań pracę, w renomowanej międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wysoką kulturę pracy w zespole profesjonalistów oraz przyjazną atmosferę

Work From Home: Field-based

Travel Percentage: Up to 100%

Rejoindre notre réseau de talents

En rejoignant notre réseau de talents, vous optimisez votre recherche d’emploi et vos candidatures. Que vous décidiez de déposer votre candidature ou simplement d’enregistrer vos coordonnées, nous nous ferons un plaisir de rester en contact avec vous.

Rejoignez notre équipe