Sales Representative - Medical (woj. wielkopolskie, zachodniopomorskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie) en Warszawa a Stryker Corporation

Fecha de publicación: 4/11/2019

Resumen de la oferta

  • Tipo de empleado:
    Full-Time
  • Lugar:
    Warszawa
  • Tipo de empleo:
  • Experiencia:
    Not Specified
  • Fecha de publicación:
    4/11/2019
  • Job ID:
    R411853

Descripción del empleo

Zakres obowiązków:

  • Promocja i sprzedaż produktów działu Medical na powierzonym terenie
  • Realizacja założonych celów i zadań
  • Udział w przetargach publicznych
  • Prowadzenie szkoleń i prezentacji dla personelu medycznego oraz stały monitoring wymagań i poziomu zadowolenia klientów
  • Reprezentowanie firmy na konferencjach, sympozjach, zjazdach medycznych

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (w branży medycznej), poparte sukcesami sprzedażowymi
  • Wykształcenie wyższe
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów połączona z wysoką kulturą osobistą
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielność, sumienność i wysoki poziom zaangażowania
  • Umiejętność analitycznego i strategicznego myślenia
  • Motywacja do pracy oraz entuzjastyczne nastawienie do pojawiających się wyzwań
  • Mile widziana praktyczna znajomość procedur przetargowych
  • Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do pracy w terenie

Oferujemy:

  • Interesującą i pełną wyzwań pracę, w renomowanej międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wysoką kulturę pracy w zespole profesjonalistów oraz przyjazną atmosferę
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń
  • Umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego i liczne szkolenia
  • Bogaty pakiet benefitów

Work From Home: Yes

Travel Percentage: Up to 100%

Únase a nuestra red de talentos

Si se une a nuestra red de talentos, mejorará el proceso de búsqueda y solicitud de empleo. Tanto si desea solicitar un trabajo como si solo quiere dejarnos sus datos, deseamos mantener el contacto con usted.

Únase a nuestro equipo