Candidate Care Specialist (f/m/d) - Talent Acquisition department in Warszawa at Stryker Corporation

Date Posted: 11/22/2019

Job Snapshot

Job Description

Asystent międzynarodowego działu rekrutacji odgrywa cenną rolę we wsparciu administracyjnym Rekruterów w całej Europie (m.in. Polska, Niemcy, Irlandia, Holandia, Francja), jednocześnie dbając o zapewnienie wszystkim kandydatom firmy Stryker pozytywne doświadczenie rekrutacyjne.

Jeśli pasjonuje Cię dostarczanie wysokiej jakości usług, przywiązywanie dużej wagi do szczegółów, rozwój w bardzo szybkim tempie, gdzie nie ma dwóch takich samych dni, a także jesteś autentycznie zainteresowany koordynacją i organizacją, to stanowisko jest stworzone dla Ciebie.

Twoje kluczowe obowiązki:

  • Będziesz odpowiedzialny za zapewnienie sprawnej komunikacji z kandydatami w procesie rekrutacji firmy Stryker
  • Będziesz właścicielem procesu opieki nad kandydatem – nie tylko będziesz koordynował rozmowy telefoniczne i rozmowy kwalifikacyjne z kandydatami i menadżerami w regionie EMEA, ale również będziesz pierwszym punktem kontaktowym dla kandydatów podczas całego procesu rekrutacji
  • Współpracując z naszymi dostawcami usług turystycznych i asystentami menadżerów, będziesz koordynować podróże i zakwaterowanie kandydatów oraz będziesz zarządzać wnioskami o zwrot kosztów podróży, współpracując z wewnętrznymi zespołami w zakresie płatności
  • Będziesz pracować nad projektami w celu usprawnienia procesów lub redukcji kosztów
  • W tej roli od pierwszego dnia będziesz ponosić dużą odpowiedzialność

Kogo szukamy?

  • Masz doświadczenie zawodowe na stanowisku asystenckim lub administracyjnym, preferowane w międzynarodowym środowisku korporacyjnym
  • Posiadasz doskonałe umiejętności w zakresie komunikacji werbalnej i pisemnej w języku polskim, angielskim oraz niemieckim (warunek konieczny)
  • Masz wysoką dbałość o szczegóły, duże umiejętności organizacyjne i proaktywne podejście do pracy
  • Doskonale nawiązujesz relacje. Łatwo przystosowujesz się do pracy z ludźmi w różnych rolach i na różnych poziomach zarządzania w szybko rozwijającej się organizacji
  • Jesteś przyzwyczajony do pracy pod presją czasu oraz do wykazywania inicjatywy
  • Posiadasz umiejętności obsługi komputera (Outlook, Excel i PowerPoint)
  • Naprawdę zależy Ci na wykonywaniu wspaniałej pracy
  • Dowiedz się więcej o tym, dlaczego Stryker powinien być Twoim kolejnym krokiem w karierze: https://careers.stryker.com/en-US/page/why-work-stryker

Kontakt: W razie jakichkolwiek pytań dotyczących stanowiska, prosimy o kontakt z Sarą Hendrickx pod numerem telefonu +49 761 4888 547

Work From Home: Not available

Travel Percentage: 10%