Customer Service Specialist in Warszawa bei Stryker Corporation

Datum der Veröffentlichung: 6/17/2019

Stellenauszug

Stellenbeschreibung

Do zadań zatrudnionej osoby będzie należało:

  • Współpraca z klientami wewnętrznymi (przedstawiciele handlowi) oraz zewnętrznymi (pracownicy służby zdrowia) – kontakt mailowy i telefoniczny
  • Przesyłanie potwierdzenia zamówień, wprowadzanie ich do systemu, sprawdzanie dostępności towarów, fakturowanie zamówień
  • Wystawianie faktur pro-forma oraz korekt
  • Koordynacja dostaw towarów do klientów
  • Współpraca z działem finansowym w zakresie kontroli kredytowej: terminy płatności, limity kredytowe
  • Wyjaśnianie bieżących rozbieżności w komisach z klientami/ przedstawicielami handlowymi
  • Współpraca z wybranymi działami firmy w celu zadbania o jak najwyższą efektywność i jakość procesów w dziale obsługi klienta

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra umiejętność obsługi pakietu MS Office i sprzętu biurowego
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne
  • Umiejętność zarządzania priorytetami, pracy wielozadaniowej i pod presją czasu
  • Dokładność, koncentracja na szczegółach

Oferujemy:

  • Pracę na pełen etat z umową o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych, obejmujący m.in. opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie nauki języków obcych
  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Work From Home: No

Travel Percentage: None